Reference

V této sekci se nachází názory našich zákazníků na spolupráci s námi, jejich dojmy a pocity od zadání zakázky až po dokončení. V případě zájmu o kontakt na tyto zákazníky Vám jej můžeme poskytnou pouze v případě jejich souhlasu. Nejsou zde automaticky uvedeny z důvodu možného obtěžování neslušnými lidmi nebo společnostmi.


Při výstavbě podkroví jsme z časových důvodů museli vyhledat firmu, která by zateplení a sádrokartonářské práce udělala rychle, levně a efektivně za nás.
Oslovili jsme několik firem, které jsme vyhledali na internetu a nechali si udělat cenové nabídky. Taktéž jsme mezi oslovené zahrnuli firmu Sádrokartony Matějů, kterou nám doporučil manželův kolega z práce.
Nevím jakou máte zkušenost s řemeslníky Vy, ale často se nám stává, že vypracované kalkulace neobsahují vše, co je na stavbě zapotřebí nebo že chybí položka DPH. Potom dochází k tomu, že na první pohled nejvýhodnější cena je mnohem vyšší než deklarovaná na papíře.
Proto jsme se zaměřili na podrobnost cenové nabídky a jednání s námi – zákazníkem.
Po zvážení nám přišla jako nejlepší volba právě firma Sádrokartony Matějů – svou velmi podrobnou a přehlednou kalkulací, svým kladným přístupem a pozitivním myšlením.
Dne 4.10.2015 přišla nabídka na mail a 27.10.2015 již bylo hotovo, cena na kalkulaci do koruny dodržena.
Během těchto dnů jsme se utvrdili v tom, že výběr této firmy, byla trefou do černého. Vše probíhalo tak, jak jsme se dohodli, v přátelském duchu. Nic nebylo problém, vše vyřešeno profesionálně, s úsměvem a to i v případě, že se naše nová příjezdová cesta vlivem vytrvalého deště změnila v bahenní lázně, zrovna v době, kdy bylo zapotřebí vynášet sádrokartonové desky.

Hoši děkujem!!!

Také jsme se potýkali s řešením instalatérských prací, na které se v zápalu boje zapomnělo. Byl nám touto firmou doporučen instalatér (Ondřej Kmoch), který po jejich přímluvě ihned naběhl a připravil vše tak, aby výstavba mohla plynule pokračovat.
Dále stojí za zmínku, že jsme dostali dobré rady ohledně pokládky dlažby v koupelně, kde je podlaha z OSB desek a máme obavy, aby nám vlivem sesychání trámů dlažba nepraskala, čím ošetřit sádrokarton před výmalbou, jak vymalovat, atd…

Pokud bychom měli výsledek firmy Sádrokartony Matějů shrnout do pár slov, tak bychom určitě volili slova, která již byla použita v úvodu: rychle, levně, efektivně a navíc s dobrou náladou, která na pracovišti panovala od začátku až do konce, kde úsloví „Zlaté české ručičky“ a „Náš zákazník, náš pán“ nejsou jen trapnou frází.

Moc děkujeme Petr a Jana Košovi, Červený Kostelec tel. 777149…


O firmě Sádrokartony Matějů jsme se dozvěděli na internetu. Oslovili jsme ji formou e-mailu, a požádali o vytvoření cenové nabídky. Během jednoho dne se mi ozval zástupce firmy a dohodl se na termínu návštěvy. Návštěva proběhla přímo na stavbě, kde si pan Matějů zaměřil a zapsal údaje potřebné k vytvoření cenové nabídky. Cenová nabídka byla hotova ještě tentýž den a poslána na náš e-mail. Poté se již stačilo rozhodnout a domluvit termín realizace. Montáž SDK konstrukcí proběhla podle plánu, i námi dodatečné změny byli bez jakýchkoliv problémů změněny a upraveny dle našich představ. Celkově jsme velice spokojeni a z tohoto důvodu můžeme všem tuto firmu DOPORUČIT.

PS: V případě, že by takto odváděli práci jiné firmy, a nemyslíme tím jen co se týká montáže SDK konstrukcí, bylo by to parádní.

Denisa a Pavel Křepelovi, Kvasiny  – novostavba RD


Při rekonstrukci podkroví chalupy u Nové Paky jsem dospěl k názoru, že sádrokartonářské práce svěřím profesionálům a nebudu spoléhat na svépomocné řešení. Měl jsem samozřejmě obavy z výběru správného dodavatele, byl jsem ještě pod vlivem špatné zkušenosti při hledání stavební firmy z nedávného období.

Stavba probíhala na základě řádně uzavřené Smlouvy o dílo, která neznevýhodňovala ani jednu ze stran.

Při samotné realizaci dodavatel pružně reagoval na vzniklé problémy a sám iniciativně navrhoval výhodnější a vzhlednější řešení, nebylo to jen o tupém naplňování přání nezkušeného investora. A výsledek se dostavil, celá naše rodina byla velmi spokojena s odvedenou prací založenou na kvalitních materiálech a poctivém přístupu.

A navíc jsme v osobě pana Matějů získali šikovného koordinátora dalších činností, zejména elektrikářských prací.

Mnou navymýšlené vícenáklady a vícepráce byly řádně vyúčtovány a spokojenost byla na obou stranách. Šel bych do toho s panem Matějů znovu.

Antonín Křížek od Nové Paky


Při stavbě rodinného domku, realizované převážně svépomocí, jsme se rozhodli pro sádrokartonové stropní podhledy a na některých místech i pro tzv. suchou omítku. Váhali jsme, zda se i do této činnosti pustíme sami, nebo zda raději oslovíme specializovanou firmu.

Po právě prodělané otřesné zkušenosti s firmou Pamix, která realizovala montáž oken a dveří, jsme nakonec z časových důvodů přece jen vsadili s určitými obavami na odborníky.

Obeslali jsme s poptávkou cca 10 firem z okolí a s maximální pečlivostí vybírali z jejich nabídek. Cenou, způsobem jednání, kvalitou a komplexností zpracování nabídky se jednotlivé firmy značně lišily. Od počátku se naším favoritem stala firma SDK Matějů z Náchoda. Pan Matějů nás osobně navštívil přímo na stavbě, střízlivě posoudil naše požadavky a bez zbytečného podbízení velice rychle bezplatně vypracoval přesnou a přehlednou cenovou kalkulaci. Profesionální a přitom příjemné jednání, rozumná cena, časová pružnost a ochota vyjít nám vstříc – to vše rozhodlo, že jsme si plácli a podepsali společně vyladěnou smlouvu o dílo. Samotná realizace potom probíhala naprosto hladce a podle našich představ.

Přesně v termínu bylo hotové dílo předáno k naší naprosté spokojenosti, samozřejmě se všemi obvyklými certifikáty. Když jsme asi o půl roku později chtěli namontovat stropní podhledy i ve druhém podlaží, byla volba jasná. Ani tentokrát jsme nebyli zklamáni, dílo bylo provedeno opět perfektně. A tak můžeme firmu SDK Matějů rozhodně doporučit i ostatním.

Manželé Stejskalovi, Česká Skalice, novostavba RD


Realizovali jsme novostavbu RD, potřebovali jsme zhotovit sádrokartonové stropy a provést zateplení těchto stropů s vloženou parozábranou. S firmou pana Matějů jsme s byli spokojeni a klidně bychom si ji objednali znovu. Vyšel nám vstříc a vlastně splnil veškeré naše požadavky.

Manželé Markovi – Slavoňov u Nového Města nad Metují – novostavba RD