Cena rekonstrukcí

Zajímá vás, kolik stojí rekonstrukce podkroví?

Určit cenu prostřednictvím emailu nebývá nejšťastnější řešení už s ohledem na to, že se často nejedná o malé částky, které do novostavby investujete. Rekonstrukce nepředstavuje  pouze sádrokartonové stropy, ale i důkladné provedení tepelných izolací a parozábran, které se v případě nesprávné aplikace může vymstít a v konečné fázi Vás může po několika letech čekat tato práce znovu s rizikem narušení dřevěných tesařských konstrukcí plísněmi a hmyzem s mnohem vyššími náklady.

Seriozní cenovou kalkulaci je vhodné zpracovat po seznámení se s konkrétní stavbou. Každá stavba je jiná, není lhostejné, jaké plochy uvažujete v kalkulaci, často jsou střechy osazeny střešními okny apod. Z těchto okolností je potřeba vycházet. Obvykle jsou lidé v této fázi stavby již unaveni všemi těmi problémy, které je potkaly a chtějí to mít za sebou a samozřejmě finance představují jedno z nejdůležitějších hledisek.

Proto by měl investor přistupovat velmi obezřetně ke všem otázkám, které s tím souvisí. Zajímá-li Vás skutečně pouze orientační cena, specifikujte prosím konkrétněji Vaše požadavky nejlépe dle projektové dokumentace nebo obecně takto:

  • rovné šikmé stropy, sílu sádrokartonu 12,5 mm, 15 mm
  • protipožární odolnost, impregnované
  • požadovaná tepelná izolace? Na trhu jsou různé typy, jejich cena je různá
  • parozábrany, typ
  • místo stavby (doprava)
  • termín (změny cen materiálů),

a případně další uvažované položky

Napište nám prosím na náš e-mail, případně volejte na telefon +420 605 527 274.

Nezávazně Vás můžeme navštívit a zpracovat konkrétní nabídku dle Vašich požadavků, pokusíme se najít společnou cestu při tvorbě rozpočtu na sádrokartonové systémy tak, aby spokojenost byla na obou stranách.

Nejsme příznivci nadsazených cen a následných slev. Máme rádi jasno dopředu, a pokud i Vy víte co chcete, řešení je na dosah.